Porażka w ostatnim sparingu przed rundą wiosenną.

29/03/2015 r. w niedzielne , wietrzne południe Spartak zagrał sparing w Smrokowie z Victorią.Drużyna ze Smrokowa zajmuje drugie miejsce w olkuskiej B-klasie.Mecz rozpoczął się o godzinie 12:00, zawodnikom obu drużyn przeszkadzał silny wiatr. Pierwszą bramkę strzelił Spartak, długie podanie od Dawida Gąsiora wykorzystał testowany(3) zawodnik który pokonał bramkarza przeciwników lobem. Kilkanaście minut później dośrodkowanie z prawej strony strzałem po ziemi wykorzystał zawodnik Victorii, doprowadzając do remisu.Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Spartaka strzał z 20 metrów oddał Karol Marczewski, piłka odbita od rąk bramkarza wpadła do siatki.Victoria przeprowadzała atak prawą stroną boiska dośrodkowanie wybijał testowany(1) obrońca, przy czym doznał kontuzji kolana.Zastąpił go Grzegorz Dyląg.Spartak mógł podwyższyć wynik jeszcze w pierwszej połowie , strzałami z dystansu próbowali pokonać bramkarza M.Satora, K.Orczyk, W.Sosnowski, K.Pysz, P.Mitela oraz testowany(3).W 45 minucie spotkania dobrze dośrodkował testowany(3) , strzał głową oddawał K.Orczyk, lecz piłka minęła słupek bramki.Chwilę później sędzia zakończył pierwszą połowę.W drugiej połowie na boisko wszedł Sebastian Spaczyński na bramkę, za Patryka Będkowskiego ,który w drugiej połowie grał w ataku.Na początku drugiej połowy Patryk Będkowski nie wykorzystał dwóch sytuacji a jak wiadomo - niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, Victoria wykorzystała swoją okazję i doprowadziła do remisu.Spartak popełniał dużo błędów w obronie, zawodnik ze Smrokowa oddał strzał w słupek, który dobił nieupilnowany kolega z drużyny.Wynik na 4-2 podwyższył zawodnik Victorii który wykorzystał sytuację sam na sam i oddał strzał w lewy róg bramki.W 70 minucie meczu na boisko wszedł Andrzej Kwapień zmieniając Grzegorza Dyląga.Spartak próbował odpowiedzieć strzałami testowanego(3) , testowanego(2) , Będkowskiego i Orczyka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Victoria Smroków - Spartak Wielkanoc Gołcza 4-2.