Spartak-Spartak 3-0..

W niedzielę 17/05/2015 o godzinie 17:00 Spartak Wielkanoc Gołcza grał na wyjeździe ze Spartakiem Charsznica. Mecz lepiej rozpoczął  Spartak z Wielkanocy.Wiktor Sosnowski uderzył z rzutu wolnego w poprzeczkę. Goście mieli jeszcze parę sytuacji , lecz ich nie wykorzystali.  W 30 minucie do główki skakał Dawid Gąsior, upadł na ziemię a zawodnik z Charsznicy spadł na jego kolano korkiem , ''Kuna" doznał kontuzji i drużyna z Wielkanocy musiała grać w osłabionym składzie , ponieważ do Charsznicy przyjechała w 11. Do przerwy 0-0. Już na początku drugiej połowy  Spartak Charsznica wyszedł na prowadzenie, z rzutu rożnego dośrodkował zawodnik gospodarzy, a jego kolega z drużyny uderzył głową. Chwilę później okazję sam na sam wykorzystał ten sam zawodnik. Było już 2-0. W 70 minucie do Charsznicy dojechał Robert Osuszek i Spartak Wielkanoc grał w komplecie. Chwilę później zawodnik gospodarzy ostro wszedł w bramkarza gości i został ukarany drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką. Spartak Wielkanoc próbował odrobić straty, Patryk Będkowski uderzył w słupek, a Michał Satora, Marcin Grzywnowicz, Kamil Szopa i Robert Osuszek strzelali obok bramki. W końcówce spotkania Spartak Charsznica strzelił bramkę na 3-0. Nie długo po bramce mogło być 4-0 lecz kapitalną interwencją popisał się Kamil Wacławik.  Wynik do końcowego gwizdka już się nie zmienił.  Spartak Charsznica - Spartak Wielkanoc Gołcza 3-0.