Puchar jest nasz !

W niedzielę 2 sierpnia na stadionie w Wielkanocy odbył się memoriał im. Stanisława Wójcika i innych zmarłych piłkarzy Spartaka. W turnieju udział wzięły cztery drużyny, Spartak Wielkanoc Gołcza, Olimpia Czaple Wielkie, Strażak Przybysławice oraz Czapla Czaple Małe. Przed rozpoczęciem odbyło się losowanie drużyn. Strażak wylosował Olimpię a Spartak Czaple.W pierwszym pojedynku górą była Olimpia i awansowała do finału.W drugim meczu Spartak pokonał Czaple. Po pierwszych meczach pucharowych swój mecz rozegrała Reprezentacja Gminy Gołcza z Sarią Polska.Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Sarii. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy Strażakiem a Czaplą padł remis 4-4 i odbyły się rzuty karne w których wgrał Strażak. W deszczowym finale Spartak pokonał Olimpię 2-1 i wygrał memoriał.

I - Spartak Wielkanoc Gołcza

II - Olimpia Czaple Wielkie

III - Strażak Przybysławice

IV - Czapla Czaple Małe