Strumyk popłynął do Jakubowic.

W niedzielę o godzinie 17:00 Spartak rozegrał mecz z ostatnią drużyną w tabeli - Strumykiem Jakubowice. Od początku spotkania przeważała drużyna z Wielkanocy. Już na początku spotkania bramkę po dośrodkowaniu strzelił Kamil Kornobis, który wrócił po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Chwilę później prowadzenie po podaniu Michała Satory podwyższył Radek Pardała. Goście mieli świetną sytuację na strzelenie bramki kontaktowej. Zawodnik Strumyka podał piłkę na piąty metr do kolegi z drużyny, ten uderzył ale kapitalną interwencją popisał się  bramkarz Spartaka - Kamil Wacławik. Nie trzeba było długo czekać na kolejną bramkę. Patryk Będkowski dograł do Pardały a ten umieścił piłkę w siatce. Było już 3-0. Sytuację do podwyższenia mieli jeszcze Grzywnowicz, lecz piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce oraz Krzysiek Solarz po którego strzale piłka przeszła tuż obok bramki. Strumyk także próbował zdobyć bramkę, tym razem z rzutu wolnego lecz znowu świetnie dysponowany bramkarz Spartaka obronił strzał zawodnika gości.  Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Po przerwie Michał Satora miał sytuację sam na sam, okiwał bramkarza i został sfaulowany, arbiter wskazał na wapno. Do piłki podszedł Marcin Grzywnowicz, jego strzał obronił bramkarz przyjezdnych, piłka odbiła się jeszcze od słupka i spadła pod nogi Marcina, który tym razem się nie pomylił i strzałem z woleja wpakował piłkę do bramki. W 50 minucie boisko opuścił Michał Satora, w jego miejsce wszedł Robert Osuszek. Piątą bramkę zdobył Patryk Będkowski po zamieszaniu w polu karnym. W 60 minucie na boisku pojawił się Karol Marczewski zmieniając Kamila Kornobisa. W 68 minucie swoją szybkość wykorzystał Grzywnowicz, przebiegł z piłką 30 metrów i strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza. Było 6-0.Chwilę później Grzywnowicz zagrał do Będkowskiego ten mu odegrał, Marcin uderzył i strzelił swoją trzecią bramkę - hattrick ! W 70 minucie za Patryka Będkowskiego na boisko wszedł Krzysiek Orczyk. W końcówce spotkania wynik na 8-0  strzałem z 14 metra ustalił Robert Osuszek.

Spartak Wielkanoc Gołcza - Strumyk Jakubowice 8-0

Bramki : Kornobis, Pardała x2 , Będkowski, Grzywnowicz x3, Osuszek