Remis z Naramą.

W 13 kolejce B klasy Spartak podejmował u siebie drużynę Novi Narama.Był to pierwszy mecz Spartaka w rundzie wiosennej u siebie.Przed rozpoczęciem spotkania uczczono minutą ciszy zmarłych w przerwie zimowej dwóch byłych zawodników Spartaka. Jako pierwsi bramkę strzelili goście , uderzenie z około 9 metrów ,,przełamało''  ręce naszemu bramkarzowi i piłka wpadła do bramki.Na odpowiedź ze strony Spartaka nie trzeba było długo czekać, Radek Pardała zdecydował się na indywidualną akcję w polu karnym , po czym został sfaulowany, sędzia wskazał na wapno.Do piłki podszedł Przemek Mitela i zamienił karnego na bramkę.Drużyna z Wielkanocy poszła za ciosem , dośrodkowanie z pola karnego wybijał obrońca gości, piłka spadła pod nogi Michała Satory, ten silnie uderzył z woleja i było już 2-1 dla Spartaka.Trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Tomek Szymborski po strzale głową.Tuż przed przerwą Dawid Gąsior doznał kontuzji , w jego miejsce wszedł Kamil Szopa.W drugiej połowie sytuację do podwyższenia wyniku miał Radek Pardała , niestety po jego uderzeniu piłka trafiła w boczną siatkę.Goście się nie poddali , błąd obrońców Spartaka na bramkę zamienił zawodnik gości.Było już tylko 3-2.Około 80 minuty po pięknym strzale z rzutu wolnego goście doprowadzili do remisu.Spartak chciał wygrać ten mecz, jednak strzały Marcina Grzywnowicza i Roberta Osuszka obronił bramkarz gości. W ostatniej akcji meczu Novi mieli rzut wolny w okolicach pola karnego , jednak dośrodkowanie wybili obrońcy Spartaka.Po ostatnim gwizdku sędziego doszło do bójki na środku boiska w wyniku której P.Mitela oraz zawodnik gośći zostali ukarani czerwonymi kartkami.

Żółte Kartki : T.Szymborski , G.Szymborski , D.Gąsior , W.Sosnowski ,M.Satora , R.Osuszek