Nieudany start rundy wiosennej.

W niedziele 12/04/2015r. o godzinie 11:00 w Racławicach  Spartak rozpoczął rundę wiosenną.Drużyna z Wielkanocy zmierzyła się z Kapitolem Racławice.Zawodnicy gospodarzy lepiej rozpoczęli  spotkanie oddając szybko dwa strzały na bramkę P.Będkowskiego, jednak były to strzały niecelne. W 44 minucie Kapitol wykonywał rzut rożny, dośrodkowanie próbował wybić głową obrońca Spartaka ale nie trafił w piłkę i zmylił tym naszego bramkarza , futbolówka  odbita od rąk Będkowskiego wpadła do siatki.W drugiej połowie szybko prowadzenie podwyższył Kapitol, sytuację sam na sam pewnie wykorzystał zawodnik gospodarzy.Chwilę później daleki wyrzut z autu Radka Pardały wykorzystał Marcin Grzywnowicz, który przyjął sobie piłkę na nogę i uderzył w  róg bramki.Było 2-1.Na odpowiedź ze strony Kapitolu nie trzeba było długo czekać, zawodnik z Racławic przelobował bramkarza Spartaka z 10 metrów.W 55 minucie na boisko wszedł Krzysiek Orczyk zmieniając Karola Marczewskiego , był to jego ligowy debiut.Drużyna z Racławic poszła za ciosem i strzeliła 3 bramki.Spartak się przebudził Przemek Mitela zagrał długą piłkę do K.Orczyka, którego podanie na bramkę zamienił Marcin Grzywnowicz.Chwilę później goście mieli rzut rożny, dośrodkowanie wybijał obrońca Kapitolu, piłka spadła pod nogi Tomka Szymborskiego, a ten ładnym strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza.Spartak miał jeszcze szansę na kolejną bramkę, sprytnie rzut wolny rozegrał Spaczyński i Mitela.Sebastian podał do Przemka który wypuścił sobie piłkę do przodu i oddał strzał tuż obok bramki.Gościom niestety zabrakło już czasu na odrobienie strat. Kapitol Racławice - Spartak Wielkanoc Gołcza 6-3