Spartak - Olimpia Łobzów 1-3

W niedzielę 22 marca o godzinie 15:00 Spartak rozegrał sparing z Olimpią Łobzów.Na początku meczu przeważała drużyna z Łobzowa, zawodnik Olimpii ograł naszego obrońcę i oddał strzał w okienko z 18 metrów.Było  0-1. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Marcin Grzywnowicz. Drugą bramkę Spartak stracił jeszcze w pierwszej połowie. Jeden z naszych pomocników popełnił błąd na dwudziestym metrze zawodnik Olimpii przechwycił piłkę , ograł bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki.W drugiej połowie Spartak miał kilka sytuacji do strzelenia bramki.Niestety nikt nie zamykał dośrodkowań Sosnowskiego , Spaczyńskiego, Pardały i Orczyka.Z dystansu próbował uderzyć Tomek Szymborski, niestety jego strzał był niecelny.Spartak się bronił,z linii bramkowej piłkę wybijał Pardała.W końcówce meczu piłka odbita od zawodnika Olimpii wyszła za linię bramkową , powinno być wznowienie gry od bramki gospodarzy, ale sędzia podyktował rzut rożny. Zdezorientowani zawodnicy Spartaka nie zdążyli pokryć dobrze przeciwników,zawodnik z Łobzowa wrzucił piłkę w pole karne na nogę do kolegi z drużyny i ustalił wynik spotkania na  1-3.