Zwycięstwo z Energią !

W niedzielne popołudnie Spartak rozegrał mecz w Wielkanocy z Energią Kozłów.Po remisie i porażce w dwóch ostatnich sparingach przyszedł czas na wygraną. Bramki w pierwszej połowie strzelili Patryk Będkowski oraz Marcin Grzywnowicz.Po zmianie połów na boisko wszedł Ryszard Kazieczko.W drugiej połowie po dośrodkowaniu Marcina Grzywnowicza strzału z przewrotki próbował P.Będkowski, ale nie trafił w piłkę, obrońca Energi próbował  ją wybić, ta spadła pod nogi S.Spaczyńskiego który strzałem z woleja zdobył trzecią bramkę dla Spartaka.Chwilę później Energia zdobyła dwie bramki , było 3-2. Na boisku pojawił się Mirek Jagiełło i Radek Pardała. Spartak miał bardzo dużo sytuacji , których nie wykorzystał.Wynik meczu na 4-2 ustalił Radek Pardała.

Testowany 1 - Grzesiek Szymborski - Testowany 2 - Wiktor Sosnowski - Tomek Szymborski - Testowany 3 - Kamil Pysz - Marcin Grzywnowicz - Testowany 4 - Patryk Będkowski - Sebastian Spaczyński

Ławka rezerwowych :Mirek Jagiełło , Radek Pardała , Ryszard Kazieczko

Powiązana galeria: